Ana Sayfa / Yatırım Rehberi / Zenginlerin Ortak Noktası Nedir?

Zenginlerin Ortak Noktası Nedir?

Zenginlerin Ortak Noktası Nedir? Çoğu insan milyoner olmayı hayal eder ve bunun iyi bir nedeni vardır. En azından milyonerlerin en rahat hayatlar yaşadıkları doğrudur. Finansal özgürlükle hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz ve milyonerlerin büyük evleri ve cömert partileri bunun kanıtıdır.

Şimdi, bir milyoner olmak için ekibinizden veya çalışanlarınızdan ve yatırımcılardan çok fazla destek almak da dahil olmak üzere çok çalışmak gerekiyor. Ve doğruyu söylemek gerekirse, henüz bir milyonere yaklaşmadım. Bununla birlikte, bu nasıl biri olunacağına dair bir makale olmayacak – nasıl hızlı olunacağından çok daha az.

Zenginlerin Ortak Noktası Nedir?

Bir milyoner olmasanız bile; tüm milyonerlerin ortak yönlerini fark etmeniz gerçekten sadece iki gözünüze ihtiyaç duyar. Bunları sizin için listeleyeceğim ve umarım en zengin insanların yaptığı küçük şeyleri nasıl yapabileceğiniz konusunda size biraz fikir vereceğim:

Öncesinde Türkiye’de son zamanlarda bir takım başarılarla zengin olan milyonerlerden bahsedelim. Aklımıza gelen ilk isim, Nusret veya Czn Burak olabilir. Lakin son zamanlarda borsa, forex gibi diğer ticari materyallerden zengin olan bir çok yatırımcı mevcuttur.

Zenginlerin Ortak Noktası Nedir

Bu yatırımcılardan en önemlisi, Cem Okullu’dur. Borsa İstanbul’da en yüksek hacimlerle işlem yapan ünlü Türk traderidir. Bir çok borsa yatırımcısı düzenli olarak haber sitelerinden bu ismi takip etmektedir. En ufak duyumlarda bile milyar Tl gibi ciddi manipülasyonlarla bir şeylerin değerini değiştirmeye yeterlidir.

Özellikle Teslanın Ceosu Elon Musk, bitcoine çok ayrı bir ivme getirmiştir. ADA ve DogeCoin gibi düşük fiyatlı alt coinlerde ciddi fiyat artışlarına sebep olmuştur.

Zengin Daha Zengin Olun

Zenginler daha da zenginleşiyor ve bu son yıllarda giderek daha doğru hale geldi. 2019’da dünyanın en zengin 20 teknoloji patronundan yalnızca biri servetini büyütmemişti. Listedeki diğer herkes zenginliğini katlıyordu. Örneğin Facebook’tan Mark Zuckerberg. net değerini% 40 artırarak 20 milyar ABD doları ekledi.

Yalnızca Amazon’dan Jeff Bezos, servetini artırmayı başaramamıştı. Ancak bunun nedeni eski karısı Mackenzie’yi dünyanın en zengin üçüncü kadını yapan rekor kıran boşanmasıydı. Buna rağmen Bezos, dünyanın en zengin insanı olarak zirvedeki yerini korumaya devam etti.

Bana göre, milyonerlerin servetinin artması ve Bezos’un zenginliklerini sürdürmesi, milyoner olmanın servetlerini sürekli olarak nasıl artıracaklarını bilenler için ayrıldığının kanıtı. Bunun sizin için anlamı, sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmayı öğrenmek zorunda olmanız ve her zaman üzerinde çalıştığınız şeylere daha fazlasını ekleme zihniyetine sahip olmanızdır.

Amerikalılar En Çok Milyonerleri Yaratıyor

Doğduğunuz yer milyoner olmanıza neden olan bir faktör mü? Cevap evet gibi görünüyor. Dünyanın her yerinden milyonerler varken; Amerika Birleşik Devletleri 705 milyardere sahiptir ve bu da dünyanın en büyük kısmını oluşturur. Aslında, Amerikalı milyarderler, sonraki sekiz ülkenin milyonerlerinin toplamından daha fazla servete sahipler!

Ancak bu, Amerikalı değilseniz her şeyin kaybolacağı anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır! Nerede olursanız olun hala bir milyarder olabilirsiniz ve tüm bunlar; milyonerler gibi, iyi yerler seçebilmeniz ve büyük pazarlara girebilmeniz gerektiği anlamına gelir. Dünya görüşünüzü sadece kendi ülkenize genişletin ve hizmetlerinizin dünyayı nasıl şekillendirebileceğini görün.

Hayırseverlik Zenginlerin Hobisidir

Zenginlik biriktirmenin dışında, milyonerler kar amacı gütmeyen kuruluşlara vermeyi severler! Milyonerlerin servetinin% 5’ini oluşturan bir sektör. Ve çoğu zaman milyonerler, başkalarına geri verme üzerine inşa edilmiş bir mirasa sahip olmayı hedefler. Örneğin, Bill ve Melinda Gates Vakfı Afrika’da yoksul çocuklara hizmet vermeye devam ediyor ve birçok milyoner, vefatlarının ardından servetlerinin daha az şanslı olanlara gideceğine dair bir söz olan The Giving Pledge’i imzalamaya devam ediyor.

Milyonerlerin başkalarına ne kadar para verdiğini görmek de bana kendi hayırsever çabamı başlatmam için ilham verdi. Hayır kurumum, başkalarının ailevi ve ruhsal refahını güçlendirmeye odaklanıyor. Bu vakıf sayesinde, milyonerlerin başkalarına geri verirken deneyimledikleri türde bir tatmin duygusu yaşadım.

Umarım bu makale size milyonerler hakkında bir iki şey öğretmiş ve kendi hayır işlerinizi başlatmanız için size ilham vermiştir. Hayatlarımız, aldığımızla değil, verdiğimizle ölçülmektedir. Bu nedenle milyonerlerin de gösterdiği gibi, onlar en fazla miktarı vermeye yabancı değillerdir.

Milyonerler bile başkalarından bir şeyler öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu nedenle bu videoya bir şans verin ve kendinizi en üstteki yüzde bire nasıl daha da yakınlaştırabileceğinizi öğrenin.

Hakkında admin

Kontrol et

İyi Yatırım Nasıl Yapılır?

İyi Yatırım Nasıl Yapılır?

İyi Yatırım Nasıl Yapılır? Bu kişinin duygu ve düşüncelerine göre değişkenlik gösteren ileri dönük kazanç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir