Ana Sayfa / Yatırım Rehberi / Takassız Kripto Para Ticareti

Takassız Kripto Para Ticareti

Takassız Kripto para ticareti sisteminde en iyi koşullardan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kendi paranızı kullanarak kripto para ticareti yapın ve ticaret maliyetlerinizi azaltın

Bazı piyasa oyuncuları, dijital parayı aceleyle geçmişin kalıntıları olarak kabul etti. Ancak, anlık bir sonuç olabilir. Gerçek şu ki, medyanın kripto varlıkları üzerinde tetiklediği yutturmaca azaldı ve sonuç olarak spekülatif ilgi azaldı. Böylece, kripto para birimleri nihayet fiat para birimleri, vadeli işlemler ve opsiyonlara benzer ortak bir pazar aracı haline geldi.

Takassız Kripto Para Ticareti

Kripto para biriminin kendi büyük avantajı vardır: ABD doları ve diğer fiat para birimleri ile karşılaştırıldığında, piyasadaki dış ve iç rüzgarlara daha az maruz kalır. Geleneksel para birimleri, piyasayı etkileyen olaylara büyük ölçüde güvenir. Haber olumsuz ise, ör. ABD-Çin ticaret savaşı, koronavirüs salgını, Washington’da olası bir siyasi kriz, Ermeni-Azerbaycan çatışması, durgun petrol talebi, fiat parası son derece değişken olabilir. Aksine dijital varlıklar, bu tür olayların zemininde ilerler. Önemlisi, fiyattaki artış sadece önde gelen sanal varlıklar olan bitcoin ve ethereum ile sınırlı değil.

Takassız Kripto Para TicaretiBu nedenle, kripto para birimi, özellikle uzun vadeli bir ticaret stratejisi tercih ediyorsanız, ticaret portföyünüzde bulunması gereken bir varlık olmalıdır. Ticaret portföyünüzün en az% 10’u dijital paradan oluşuyorsa, çeşitlendirme ve riskten korunma stratejileriniz gelecekte sizin için iyi sonuç verebilir. İtibari para birimlerinin döviz kurundaki dalgalanmalar nedeniyle kayıp yaşarsanız, sanal para birimleri ivme kazanarak kayıpları telafi etmenizi sağlar. Ayrıca portföyünüzdeki miktarını artırabileceksiniz. Ek olarak, gidişatı ne olursa olsun, kripto para birimi yatırımcının portföy çeşitlendirmesi için mükemmel bir ticaret aracıdır. Dijital para değişken olabilir ve hem gün içi ticarette hem de daha uzun dönemlerde kazanmanıza olanak tanır.

Takassız Kripto Para Sisteminin Özellikleri

Harika bir dijital varlık seçeneği sunan bir komisyoncu seçerken, şu noktalara dikkat etmeniz gerekir: durum, boyut, popülerlik, marka itibarı ve pazardaki deneyim. Kripto para biriminin esas olarak komisyoncudan sürekli teknolojik gelişme gerektiren son teknoloji bir ticaret aracı olduğu göz önüne alındığında, yenilikçi bir tane seçmelisiniz. Örneğin, finans dünyasında tanınmış bir şirket olan EkolFx, bu tanıma mükemmel bir şekilde uyuyor. Bu komisyoncu müşterilerine, en titiz tüccarların ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olan modern hizmet ve teknolojileri sunmaktadır. PAMM hesapları ve ForexCopy hizmeti (müşterilerin başarılı yatırımcıların emirlerini kopyalamalarına olanak sağlayan bir EkolFx hizmeti) yatırımcılardan yüksek değerlendirme aldı.

Kripto para ticareti hakkında konuştuğumuz için, EkolFx tarafından sağlanan bu enstrüman için ticaret koşullarını gözden geçirelim. Özellikle, birçok müşteri onları oldukça olumlu buluyor.

EkolFx, piyasada kripto para ticareti için mevcut en düşük takaslardan birini sağlar – yılda% 10, bu da günlük% 0,03’ten azdır. Ek olarak, kripto para birimleri için takaslar, yalnızca bir tüccar bir komisyoncudan ödünç alınan sermaye (kaldıraç) kullanıyorsa ücretlendirilir. Yani, bir pozisyonun nominal değeri, yatırımcının hesabında bulunan fon miktarından az olduğunda, takas tutarı sıfır olacaktır. Önemli olarak, bu ticaret koşulu aynı zamanda hisse senetleri üzerindeki CFD’ler için de geçerlidir.

Aşağıdaki örneğe bir göz atalım ve bu seçeneğin ne kadar benzersiz, faydalı ve basit olduğunu görelim:

Bir yatırımcının işlem hesabında 10.000 USD vardır ve kaldıraç uygulayarak diğer enstrümanlarda (geleneksel para birimleri) pozisyon açmak için 2.000 USD kullanır. Böylece, tüccarın ticaret hesabında 8.000 USD kaldı.

Kripto Para TicaretiDaha sonra yatırımcı # bitcoin’de 0,1 lotluk bir sipariş açar (1 BTC’nin fiyatı 11,600; bu, 0,1 lotun nominal değerinin 1,160 USD olduğu anlamına gelir), #ethereum’da 3 lotluk bir sipariş (3 * 400 = 1,200 USD) ve #FB’de 0.1 lotluk bir sipariş (Facebook hisseleri, 1 hisse = 250 USD, 1 lotta 100 hisse birimi var, yani 205 * 100 * 0.1 = 2.500 USD). Böylece lotun nominal değeri 1.160 + 1.200 + 2.500 = 4.860 USD’dir. yatrıımcı, ticaret hesabında 8.000 USD olduğu için kaldıraç kullanmak zorunda kalmadan bu parayı alıp satabilir.

Sonuç Olarak Takassız Kripto Ticareti

Özellikle, yatırımcı belirtilen pozisyonları açmak için yeterli paraya sahip değilse, kaldıraç kullanmak zorunda kalacaktı. Böylece, tüm bu pozisyonlar için bir takas ücreti alınacaktır.

Yukarıdakilerin hepsini özetleyerek, bir ticaret aracı olarak kripto para birimleri çağının kesinlikle henüz sona ermediğini söylemek isteriz. Sadece ivme kazanıyor.

Evrensel ve kabul gören ödeme araçları olarak kripto para birimleri dönemi yaklaşıyor. Dolayısıyla bugün EkolFX tarafından sağlanan en iyi koşullar altında kripto karı elde etme fırsatına sahipsiniz.

Hakkında admin

Kontrol et

İyi Yatırım Nasıl Yapılır?

İyi Yatırım Nasıl Yapılır?

İyi Yatırım Nasıl Yapılır? Bu kişinin duygu ve düşüncelerine göre değişkenlik gösteren ileri dönük kazanç …

3 Yorumlar

  1. Kripto para borsalarında en iyi borsa hangisi? Binance mi yoksa Coinbase midir?

  2. Takassız kripto para işlemleri oldukça mantıklı görünmektedir. aranızda deneyen var mı? gerçekten işe yarıyor mu öğrenmem lazım

  3. Farklı bir kazanç stratejisi takassız kripto para olayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir